Pergoly, altánky

Vyrábané na Slovensku

Výroba, technológie a kvalita

Pri výrobe našich výrobkov využívame kvalitné certifikované materiály a najmodernejčie technológie. Kvalitu bez kompromisov nám okrem zavedených ISO noriem 9001 a 14001 umožňuje zabezpečovať aj unikátna 3-násobná antikorózna povrchová úprava.

Návrh, dizajn a konštrukcia

Naši dizajnéri pri tvorbe návrhu v maximálnej miere uplatňujú prozákaznícky prístup. Výsledkom sú moderné konštrukčné riešenia a zároveň plná funkčnosť či vysoké úžitkové vlastnosti našich výrobkov.

Realizácia, montáž u zákazníka

Realizácia, montáž u zákazníka Naši vyškolený montážnici realizujú montáže našich výrobkov vo všetkých regiónoch Slovenska. Pri montážach využívame profesionálne náradie ale najmä skúsenosti našich pracovníkov, ktorý získali stovkami montáží u našich zákazníkov.

EUROKOV

Vyberte si Vašu pergolu

EUROKOV

Prečo pergolu od nás?

Úspora finančných prostriedkov

Ceny nehnuteľnosti neustále rastú, pričom naše domčeky sú v priemere o 55-60% lacnejšie ako murované. Cena murovaného domčeka pre jeden automobil sa pohybuje od 6.000 – 12.000 Eur v závislosti od regiónu. Ušetrené finančné prostriedky môžete investovať do kúpy nového auta.

1

Viac priestoru pre auto

Steny našich domčekov s hotovou omietkou sú robustné a samonosné. Majú hrúbku len 50 mm a tak oproti bežnému murivu ušetríte na každom rozmere minimálne 500 mm. Nemajú takmer žiadne nároky na údržbu, v prípade nutnosti však zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis.

Maximálna flexibilita a variabilita

Naše domčeky v kombinácii s prístreškami Vám umožňujú tisíce možnosti kombinácii rozmerov a tvarov. Sú vhodné nie len na parkovanie vozidiel, ale využitie nájdu aj ako rôzne dielne, sklady či úschovne motoriek. Vieme Vám navrhnúť a dodať aj rôzne objekty presne na mieru.

Rýchla a jednoduchá montáž

Techniku, ktorá by Vám zničila existujúci dvor alebo záhradu. Montované domčeky sa oproti klasickým technológiám vyznačujú aj veľmi krátkou dobou montáže. Vo väčšine prípadov trvá montáž jeden až dva dni podľa obťažnosti.

Atraktívny vzhľad

Domčeky majú moderný a atraktívny vzhľad, ktorý sa maximálne prispôsobí Vašim predstavám. Máte možnosť si v cene domčeka vybrať z viac ako 300 farebných odtieňov špičkovej omietky zn. Ceresit Henkel. Vytvoriť pre Vás ten najoptimálnejší domček preto nebude žiaden problém.

P

Vybavenie a doplnky

Domčeky vieme vybaviť oknami, svetlíkmi a dverami na ktorejkoľvek strane domčeka. Vchádzať môžete cez výklopné alebo sekčné brány s manuálnym alebo elektrickým pohonom. Závesne systémy do domčeka na záhradné náradie a dizajnové pásy Vám zabezpečia individualitu a jedinečnosť

EUROKOV

Patríme medzi špičku na trhu

tradícia od roku

m2 výrobnej plochy

zamestnancov

počet realizácií ročne

EUROKOV

Pozrite si realizácie našich pergol