FAQ

Často kladené otázky našich zákazníkov

Ste výrobca alebo len predávate výrobky iných firiem?

Áno, sme slovenská výrobná firma a sme na to hrdí. Naša tradícia siaha až do roku 1961, čo nám dáva viac ako polstoročie skúseností a odborných vedomostí. V našom podniku pracuje viac ako 120 zamestnancov, vďaka ktorým sme schopní dodávať najmodernejšie výrobky do západnej Európy. Vlastníme všetky potrebné ISO certifikáty kvality a certifikáty technického skúšobného ústavu. Neustále sa snažíme byť tu pre vás, dnes, zajtra a aj v budúcnosti.

Kde sa všetky vaše výrobky vyrábajú?

Všetky naše výrobky, od garáží s omietkou, cez záhradné domčeky, prístrešky na autá, až po pergoly, vyrábame v našom výrobnom závode v Orlove pri Starej Ľubovni na Slovensku. Každý dielec je vyrábaný s využitím najmodernejších CNC strojov a technológií. Snažíme sa dosiahnuť pre našich zákazníkov najvyššiu kvalitu za čo najlepšiu cenu. Naše oddelenia obchodu, konštrukcie, technológie a montáže pracujú spolu na tom, aby sme splnili vaše očakávania.

Ako sa presvedčiť, že sú vaše výrobky kvalitné?

Sme dlhoročným výrobcom nielen garáží, záhradných domčekov, prístreškov na auto a pergol, ale tiež kabín a príslušenstva pre automobilový priemysel, kde je vyžadovaná najvyššia kvalita. V našom závode máme jednu z najväčších práškových lakovní na východe Slovenska s chemickou predúpravou schválenou prísnymi normami prestížnych značiek ako Caterpillar, Volvo, Schmidt, Hamm, Lochmann a iné. Naše výrobky sú ošetrené unikátnou trojitou ochranou proti korózii, ktorá zahŕňa žiarové zinkovanie, fosfátovanie ponorom a práškovú vypaľovanú farbu.

Aká je dodacia lehota vašich výrobkov?

Dodacia lehota na štandardné výrobky je 6 – 8 týždňov a pre atypické výrobky je 8 – 12 týždňov od úhrady zálohovej platby. O termíne montáže vás budeme včas informovať.

Aké sú platobné podmienky?

Štandardné platobné podmienky sú nasledujúce: 50 % záloha, 50 % doplatok po montáži a odovzdaní. Všetky platby sú realizované bezhotovostne, formou úhrady zálohovej a konečnej faktúry.